+420 777 453 953 info@twicz.cz

Výkup zlata a stříbra

Naše společnost se věnuje jak prodeji, tak výkupu drahých zlata. V případě podeje prodáváme pouze investiční zlato v nejvyšší ryzosti 999,9/1000g. Zlaté slitky, cihly a investiční mince označené puncem ryzosti a doložené certifikáty pravosti. 

Výkup investičního zlata 

V případě investičního zlata, je likvidita velmi rychlou záležitostí, především, pokud se jedná o investiční zlato, zakoupené u naší společnosti. Slitky musí být dodané v neporušených obalech spolu s certifikáty, v gramáži od 1g do 250g. V případě větších gramáží, je všechno vykupované zlato, ověřené na puncovním úřadě a teprve poté, dochází k jeho výkupu. Přesto jednáme velmi rychle a snažíme se být pro naše klienty flexibilním partnerem.

Výkup zlomkového zlata a šperků

Vykupujeme zlomkové zlato a šperky, v jakékoli kvalitě. Zákazník donese zlato s cílem výkupu a to je následně odeslané na puncovní úřad. Po přesném určení poměrů ryzosti zlata je vyplacena cena za výkup. Doba pro výkup, může být oproti jiným obchodníkům delší, ale výkupní cena zlata je výrazně vyšší. Výkupní ceny zlata se řídí cenou zlata na burze. Aktuální ceny zlatanajdete v tabulce. 

Jaké tipy zlata vykupujeme?

- zlaté šperky, mohou být i poškozené

- přetrhané řetízky, nekompletní náušnice, rozbité přívěsky a další...

- prasklé, nebo jinak poškozené prstýnky

- dentální zlato

- investiční slitky od všech výrobců

- zlaté mince, nebo medaile

Spočítejte si,
kolik jste mohli naspořit
za posledních 10 let
Kolik byste měsíčně uložili?
Do jakých produktů
Můžete spořit?

Spoření do zlata

1g, 2g, 5g, 10g, 20g, 1oz, 50g, 100g

Spoření do stříbra

20g, 1oz, 50g, 100g, 250g, 500g, 1000g

Spoření do platiny

1oz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím