+420 226 004 130 info@twicz.cz

Spoření do zlata a zlatých mincí - TrustWorthy Investment

Rozhodnout se, kam a jak investovat větší obnos peněz, nemusí být zcela jednoduchá věc. Při každé investici, je dobé se dobře informovat o jejich riziku, či rychlosti očekávaného výnosu. Na koho se obrátit?

Jsme společnost s dlouhodobou působností na trhu. Za pět let jsme se postarali o tisíce klientů a i nadále se staráme o jejich potřeby v České republice, Slovensku a v Maďarsku.

Našim klientům poskytujeme několik možností, jak nakupovat a investovat do drahých kovů, diamantů a numismatiky. Naši klienti mohou nakupovat online, navštívit nás v kamenných prodejnách, nebo si sjednat schůzku a nakupovat prostřednictvím našich poradců. Právě osobní poradenský servis, přináší vysokou hodnotu ve správně zvoleném typu investice a zajistí vaši plnou spokojenost a očekávané zhodnocení.

Jsme smluvním partnerem České národní banky, švýcarské společnosti Argor Heraeus, a jsme registrováni na Puncovním úřadě.

Našim klientům poskytujeme maximální servis, a proto pro všechny naše investiční produkty nabízíme zpětný výkup. Ceny výkupu zlata a stříbra se řídí aktuálními cenami burzy.   

Díky zkušenostem, které jsme nasbírali, víme, že existuje mnoho mýtů a nepřesných informací z oboru alternativních investic. Abychom pomohli našim klientům a všem zájemcům o investici do drahých kovů, diamantů a numismatiky, věnujeme velkou část našeho času do edukace. Pro zájemce pořádáme přednášky, na kterých jsou všechny naše produkty podrobně vysvětlené a kde zodpovíme všechny vaše dotazy. Přednášky nejsou prodejní! Na přednášku se můžete objednat pomocí formuláře. 

Další informace o alternativních investicích můžete také najít v časopise TRUST, který si můžete objednat na těchto stránkách. 

Spočítejte si,
kolik jste mohli naspořit
za posledních 10 let
Kolik byste měsíčně uložili?
Do jakých produktů
Můžete spořit?

Spoření do zlata

1g, 2g, 5g, 10g, 20g, 1oz, 50g, 100g

Spoření do stříbra

20g, 1oz, 50g, 100g, 250g, 500g, 1000g

Spoření do platiny

1oz
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím